روبرتو کاوالی یک طراح و مخترع مدرن ایتالیایی است. او برای نقاشی های عجیب و غریب
1821
single,single-post,postid-1821,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Robert Cavali

Robert Cavali

Robert Cavali

روبرتو کاوالی یک طراح و مخترع مدرن ایتالیایی است. او برای نقاشی های عجیب و غریب و ایجاد شلوار جین شبیه به شن و ماسه شناخته شده است. روبرتو کاوالی، خانه بلند پرواز ایتالیایی، لباس های لوکس، عطر و لوازم جانبی چرم را به فروش می رساند.
Paul Surridge مشاور خلاق سابق آکنه موفق و Peter Dund به عنوان مدیر خلاق برای نام تجاری در ماه مه 2017 موفق شد.در سال 1980، روبرتو کاوالی با اوا دییرینگر ازدواج کرد.کاوالی در میلان در سال 1994 اولین شلوار جین شبیه سازی شده را ارائه کرد. در ماه دسامبر همان سال، بوتیک ها را در سنت بارت، در کارائیب فرانسه، و بعد از آن دیگر در ونیز و سنت تروپ باز کرد.کاوالی علاوه بر خط اصلی که در بیش از 50 کشور در سراسر جهان فروخته می شود، RC Menwear و همچنین جوانان را با خط Just Cavalli در سال 2000 راه اندازی کرد.امروزه شامل لباس های مردانه، لباس های زنانه و لوازم جانبی، عینک، ساعت، طلا و جواهر، عطر، لباس زیر، و لباس ساحلی. همچنین مجموعه کودکان فرشتگان و شیاطین، خط کلاس، دو مجموعه لباس زیر، کفش، عینک، ساعت و عطر وجود دارد.در سال 2002، کاوالی اولین کافی نت خود را در فلورانس افتتاح کرد و مجددا آنرا چاپ کرد. این به زودی به دنبال باز کردن در میلان از کافه Just Cavalli در Torre Branca و یک بوتیک دیگر در Via Della Spiga بود.

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.